Patarimai

automobilių taršos mokestis
Skaityti daugiau

Automobilių taršos mokestis

Įsigijus transporto priemonę - mes ne tik galime naudotis jos privalumais, tačiau privalome įvertinti ir žalą, kurią transporto priemonę daro gamtai. Būtent dėl to ir buvo įvestas automobilių taršos mokestis, kuris leis gautas pajamas skirti ekologijos puoselėjimui.

transporto priemonių deklaravimo gidas - sdk gavimas
Skaityti daugiau

Transporto priemonių deklaravimo gidas - SDK gavimas

SDK - transporto priemonių savininko deklaravimo kodas, kurį sudaro 8 raidės. Jis yra privalomas visoms mūsų šalyje registruotoms transporto priemonėms, gyventojams, taip pat ir įmonėms, kurios turi nuosavybės teise joms priklausančias mašinas. Naujas kodas yra generuojamas kiekvieną kartą, kai tik keičiasi transporto priemonės savininkas, tai yra, jis nėra priskirtas konkrečiam automobiliui visą laiko tarpą.

automobilio paruosimas techninei apziurai
Skaityti daugiau

Kaip paruošti automobilį techninei apžiūrai?

Techninė transporto priemonės apžiūra - tai periodiškai atliekama patikra, kurios metu yra apžiūrima bei vertinama konkrečios transporto priemonės techninė būklė. Tai tikrai neprivalo būti varginantis galvos skausmas, kuris sukelia daug streso. Galiausiai, techninė apžiūra - pirmiausia dėl visų mūsų saugumo kelyje už kurį ir esame atsakingi taip pat visi.

automobilio pardavimo mokesciai
Skaityti daugiau

Automobilio pardavimo mokesčiai

Pardavus transporto priemonę yra būtina sumokėti mokesčius valstybei. Jie kinta priklausomai nuo pardavimo kainos, kurią svarbu nurodyti tiksliai. Nesusigundykite mažesnės sumos įrašymu į sutartį, kadangi, jeigu esate pardavėjas, tikrai anksčiau arba vėliau dėl to nukentėsite.

automobilio pirkimo pardavimo sutartis
Skaityti daugiau

Automobiliai, kurie labiausiai išlaiko vertę. Į kokius verta investuoti?

Renkantis transporto priemonę svarbu vertinti ne tik jos kainą, tačiau ir vertę. Nors Lietuvoje transporto priemonių kaita viename namų ūkyje yra gana aktyvi, taigi, mašina išlaikoma apie 10 metų, tačiau ne ilgiau, visgi, norint būti ramiu, jog investavimas į transporto priemonę atsipirks - verta prioritetą skirti tokiems automobiliams, kurie “sensta” lėčiau ir kurių vertė krenta ne taip greitai.

automobilio pirkimo pardavimo sutartis
Skaityti daugiau

Automobilio pirkimo-pardavimo sutartis. Kaip teisingai užpildyti?

Tinkamai užpildyta pirkimo-pardavimo sutartis gali padėti ateityje išvengti daugelių netikslumų. Apgalvotas pildymas yra svarbus ne tik parduodant transporto priemonę, tačiau ir bet kokius kitus kilnojamus arba nekilnojamus daiktus. Visgi, kadangi dažniausiai transporto priemonės pardavimo pajamos nėra mažos - atsakingas pildymas turėtų būti prioritetas.

Susisiekite

Telefonu

+370 624 55 006

Dirbame
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mariampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Kėdainiuose, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje ir visoje Lietuvoje.
Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite telefono numerį
Įveskite miestą
Įveskite Jūsų žinutę
Viskas gerai
Prašome atlikti CAPTCHA užduotį