Daužtų, po auto įvykių automobilių supirkimas

Daužtų automobilių supirkimas

Neleiskite, kad Jūsų sudaužytas automobilis nueitų perniek. Supirkimasaz.lt specializuojasi sudaužytų automobilių pirkime po avarijų, todėl jūs turite galimybę galite gauti naudos iš savo transporto priemonės.

Suprantame, kad patekimas į automobilio avariją gali būti traumuojantis, o tvarkyti to pasekmes gali būti sunku ir atimti daug laiko. Mes tai palengviname - specialistų komanda atvyks į jūsų vietą, apžiūrės jūsų automobilį ir pateiks teisingą pasiūlymą pagal jo būklę.

Net jei jūsų automobilis yra visiškai sugadintas, mes vis tiek galime pateikti pasiūlymą dėl dalių, kurias galima išgelbėti. Mes sutvarkome visus dokumentus, todėl jums nereikės nerimauti. Parduodami mums sudaužytą automobilį, galite gauti papildomų pajamų, net jei jūsų draudimo bendrovė jau atlygino jūsų išlaidas.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti sąžiningas ir konkurencingas kainas visoms transporto priemonėms, įskaitant sudaužytus automobilius. Suprantame, kokią vertę gali suteikti net ir apgadintas automobilis, ir stengiamės, kad gautumėte geriausią įmanomą pasiūlymą.

Taigi, jei patekote į autoavariją ir liko sudaužytas automobilis, nedvejodami kreipkitės į mūsų įmonę. Atvyksime pas jus, pateiksime pasiūlymą dėl jūsų automobilio ir pasirūpinsime visomis smulkmenomis. Leiskite mums padėti jums šiandien sudaužytą automobilį paversti pinigais.

Susisiekite

Telefonu

+370 624 55 006

Dirbame
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mariampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Kėdainiuose, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje ir visoje Lietuvoje.
Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite telefono numerį
Įveskite miestą
Įveskite Jūsų žinutę
Viskas gerai
Prašome atlikti CAPTCHA užduotį