Automobilių supirkimas utilizavimui

Daužtų automobilių supirkimas

Nenaudojami, rūdijantys automobiliai yra gana didelė problema, nes jie užima reikalingas ankštų daugiabučių mašinų aikštelių vietas, darko aplinkos vaizdą ir skleidžia kenksmingas medžiagas. Daugėja ir su likimo valiai paliktais senais automobiliais nesitaikstančių gyventojų pranešimų. Statistikos duomenimis, Lietuvoje kasmet išardoma apie 60 tūkstančių senų nebenaudojamų automobilių. Didelę jų dalį sudaro nevertingos, bet perdirbamos medžiagos, tokios, kaip plastikas, metalas ar stiklas, todėl išardomų automobilių dalis reikia tvarkyti pagal tam tikrus reikalavimus.

Neeksploatuojamos transporto priemonės yra taršos šaltiniai, o jų savininkai už aplinkos taršą įstatymo numatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Eksploatuoti netinkamo automobilio savininkas privalo juo pasirūpinti, perduodamas jį licenzijuotai įmonei.

Jeigu turite automobilį, kuris jums nebereikalingas, kreipkitės į supirkimasaz.lt. Atvyksime į sutartą vietą, sutvarkysime reikiamus dokumentus ir išsivešime transporto priemonę. Automobilių supirkimo įmonių Lietuvoje yra labai daug, tačiau jas reikėtų rinktis atsakingai. Įmonės, neturinčios leidimo automobilių utilizavimo veiklai, nesilaiko griežtų reikalavimų, vertingas automobilių dalis parduoda į antrinę rinką, o nereikalingas išmeta tam neskirtose vietose, taip padarydamos didžiulę žalą gamtai, sukeldamos pavojų žmonių ir gyvūnų sveikatai. Nenaudojamų automobilių supirkimas turi būti atliekamas tik tokių įmonių, kurios turi žinių ir galimybių automobilių dalis ir konstrukcinius elementus sutvarkyti pagal tam tikrus įstatymų numatytus reikalavimus, kad aplinkai nebūtų padaryta žala. Prieš pasirinkdami įmonę, pasidomėkite apie jos patikimumą ir kreipkitės tik į kvalifikuotus specialistus.

Kaip vyksta utilizavimo procesas?

Į licenzijuotą supirkimo įmonę kreipiasi automobilio savininkas su prašymu sunaikinti netinkamą eksploatuoti automobilį. Tada automobilis atiduodamas utilizavimo įmonei, o supirkimo įmonės darbuotojas kreipiasi į ,,Regitrą’’ ir pateikia įgijimo deklaraciją. Automobilio savininkas, atidavęs automobilį utilizavimui, patvirtina perleidimą. Įmonei utilizavus automobilį, per 5 darbo dienas įmonės atstovas pateikia sunaikinimo deklaraciją ,,Regitroje’’. Automobilio SDK panaikinamas, jis išregistruojamas. Tokiu būdu gaunama ENTP (eksploatuoti netinkamų transporto priemonių) utilizavimo pažyma. Automobilių utilizavimo įmonės nemokamai priima neeksploatuojamus automobilius utilizacijai, o esant teigiamai rinkos vertei, dar ir sumoka. Nemokamai išveža transporto priemones ir pristato jas į utilizavimo įmones, išrašo sunaikinimo pažymėjimus, kuriuos automobilių savininkai turi pateikti į ,,Regitrą’’ dėl automobilio išregistravimo.

Susisiekite

Telefonu

+370 624 55 006

Dirbame
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mariampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Kėdainiuose, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje ir visoje Lietuvoje.
Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite telefono numerį
Įveskite miestą
Įveskite Jūsų žinutę
Viskas gerai
Prašome atlikti CAPTCHA užduotį